REFERENCE 

to nejdůležitější na konec 

Mám za sebou prodej mnoha nemovitostí. Svěřte mi tu svou i Vy 🙂 

CO O SPOLUPRÁCI SE MNOU ŘÍKAJÍ KLIENTI?

Paní Bitrmanovou rozhodně doporučuji všem, kteří se stejně jako my s přítelem bojí udělat pořádný krok k tomu, splnit si svůj sen mít vlastní barák. Člověk se bojí, aby nenaletěl tak, jak to dnes bohužel je čím dál tím častější. Paní Bitrmanová je skvělá, empatická osoba, které nejde o to, jen rychle prodat něčí barák, vymazat z kontaktu a dál se starejte sami. Pro ní není nic překážkou, na vše má řešení, dostanete od ní nejen vše dokonalé po právní stránce, ale taky po té lidské. Vždy Vám zvedne telefon, vždy si Vás vyslechne, poradí, poptá se, zeptá se, jak se Vám bydlí, popovídáte si o běžných věcech v životě, nasmějete se.... Věřte, že to je velice náročná práce skloubit schůzky, aby opravdu klaply, sehnat různé podklady. A jsou jedinci, se kterými to je opravdu hodně těžké, že ano, paní Bitrmanová? :D. Moc jsme s Vámi byli a jsme opravdu spokojení. Za nás pět hvězdiček je stále málo. Děkujeme Vám za náš baráček! A přejeme Vám, ať jsou s Vámi lidé stejně jako my moc spokojení!

Dominika Císarová

Říká se, že lepší je vyhořet, než se stěhovat. Bála jsem se. Opustit byt v Praze po 47 letech a jít do neznáma do Českého Brodu. Nebyla jsem si jistá, zda to zvládnu. Obavy se rozplynuly hned po první návštěvě vybraného nového bytu. Nejen nemovitost ,ale hlavně úžasná realtní makléřka pro mě bylo rozhodujícím. Paní Bitrmanová je neuvěřitelně chápavá, přátelská a při tom dokonale profesionální. Od prvního setkání s ní zmizel strach ze stěhování a již isem měla jen pocit, že jsem přátelské péči. Paní Bitrmanová je skutečně vysoce profesionální a zároveň nadstandartně také lidská, chápajicí a má na své klienty vždy čas. Moc děkuji za všechnu péči.

Helena Oplištilová

Ráda bych se přidala k zástupu chválících 🙂 a přidala paní Lence skvělé hodnocení za realitní služby! Využili jsme jich počátkem letošního roku. Oslovila jsem celkem 5 realitních makléřů, chtěla jsem si pro prodej našeho bytu vybrat. Nevěřili byste, jaké a za jak dlouho byly reakce... Ano :), pouze Lenka mi zavolala v určenou hodinu, dohodly jsme se na schůzce, která byla velmi příjemná, věcná, inspirativní, veselá.. Musím ocenit velkou systematičnost Lenčiny práce, ale i to, že jsme se vždycky mohli rozhodnout, necítili se v žádném ohledu pod tlakem Také fotky bytu byly úžasné! Velmi spokojeni jsme byli i s právním servisem, výjimečně srozumitelným jazykem smluv (a to jich máme za sebou už hodně). Protože neznám lepšího makléře, Lenku jsem doporučila i dál... Lenko, děkujeme! Těch pár týdnů "s Vámi" bylo velmi příjemných!

Anna Matejová

Rozhodnutí vybrat si paní Bitrmanovou na prodej našeho bytu, bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsme mohli udělat 😉 už po necelých třech týdnech byl byt zarezervovaný a následná péče z její strany byla nad naše očekávání 🙂 vše nám vždy s ochotou vysvětlila a zařídila...je ta nejúžasnější, nejhodnější, nejlepčejší, nejdokonalejší, nejšikovnější, nejúspěšnější, nejvýkonnější a nejvhodnější makléřka, kterou jsme si mohli přát...a pokud někdo bude prodávat svou nemovitost, tak ji s čistým svědomím doporučíme dál 🙂 veliké díky VÁM 😉 nejspokojenější klienti Šabatkovi

Manželé Šabatkovi

Tato žena je mimořádně výjimečná :-). Paní Bitrmanová je nejlepší makléřka, s kterou jsem se kdy potkala a s kterou jsem měla možnost jednat. Je strašně moc ochotná, milá, příjemná a velice schopná. Nic pro ní není překážkou. Je to žena na svém místě. Vždy mi vyšla vstříc a se vším poradila. Pokud bude někdo potřebovat makléře/ku, tak 100% doporučuji paní Bitrmanovou. Nikdy se mi nestalo, že by mi řekla, že na mě nemá čas nebo že nemůže. Díky této úžasné makléřce jsme v hodně krátkém čase vyřešili náš problém. Moc Vám děkujeme paní Bitrmanová 🙂 !!!!!! Březinovi

Manželé Březinovi

K naší spolupráci s paní Lenkou nemám jedinou výtku, už od první chvíle jsem věděla, že ona je ta pravá, které svěřím svou nemovitost k prodeji. Moje vnitřní já mne nezklamalo a po velmi krátké době jsem věděla, že je opravdu ta pravá. Paní Lenka se ukázala jako velká profesionálka ve svém oboru. Nejen, že vždy přispěchala s pomocí, ale vždy byla milá a vstřícná. Všem mohu jen doporučit tuto paní a pokud bych někdy něco ještě prodávala obrátím se právě na ní. Moc děkuji za vše

Silvie Polívková

Se spoluprací s paní Bitrmanovou jsem naprosto spokojený. Vše dokáže vysvětlit a ví o čem mluví. Komunikace s ní je velice rychlá a efektivní a také díky tomuto přístupu se vše vyřešilo v relativně krátké době a bez problémů. Kdyby bylo možné dát 6 hvězdiček tak dám 6! Pokud bych měl někoho doporučit jako makléře pro prodej nemovitosti, tak to bude vždy paní Bitrmanová.

Lukáš Plachý

Spolupráce s touto ,, sluničkovou " paní byla profesionální a vždy ok. Vše zařídila a já měla koupi domečku bez starostí... Moc doporučuji při jakékoliv koupi ,nebo prodeji nemovitosti. Je to človíček na svém místě... ☺ Ještě jednou děkuji za profesionální služby. Spokojená klientka - Nollová

Jana Nollová

V bytečku se mi moc libí a už jsem si ho zabydlela. Jsem zde spokojená a konečně se cítím jako doma. Chtěla bych Vám moc poděkovat za vše, co jste pro mě udělala, hlavně za perfektní, rychlé a profesionální zpracování. Nevěřila jsem, že tak rychle budu bydlet. A také děkuji za podporu, když už jsem začala panikařit, dokázala jste mi, že není nic tak horké, jak se zdá. 🙂 Moc Vám děkuji a budu-li já nebo někdo z mých blízkých potřebovat řešit bydlení, určitě se na Vás obrátíme.

Petra Žižková

Spolupráce s Lenkou Bitrmanovou byla perfektní. Jednotlivé kroky prodeje nám byla schopna srozumitelně vysvětlit. V průběhu prodeje byla schopna vždy vyřešit nenadále situace. Především byla ale vždy připravena nás popohnat a připomenout potřebu splnit nějaký krok v procesu, který po návratu z práce nikdo neděláme s nadšením. V neposlední řadě jsem se při prodeji díky jejímu pozitivnímu přístupu vlastně bavil.

Jakub Pehal

 

 

ODHAD CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Stanovení správné prodejní ceny nemovitosti je zásadním krokem k úspěšnému prodeji. Máte zájem o detailní odhad bez závazků a jakýchkoli poplatků? Napište mi!