Dobrý den, jmenuji se

Lenka Bitrmanová

a jsem realitní makléř

 

Co v současné době nemáme nikdo, je ČAS.

Na rodinu, na přátele, na zábavu, na relaxaci....občas mám pocit, že nemáme čas už ani na to samotné žití.

Proto jsem tady.

Pro víc chvil Vaší pohody.

Užívejte svůj čas a já zařídím ostatní 🙂  

 

Jak to všechno začalo?

Na začátku každého příběhu je zlom. Ten můj přinesla potřeba koupě bytu pro mne a mého, tehdy budoucího, manžela. Měli jsme obavy, realitní makléři přeci mají hroznou pověst, ale my měli štěstí - potkali jsme realitní makléřku, která byla velmi vstřícná, zkušená a věděla, jak se věci dělat mají a také je dělala. 

Tehdy jsem si poprvé v duchu říkala, ano, tohle by byla práce pro mne. Zajímavá, všestranná práce s lidmi a já vím, že bych ji dělala přesně tak dobře, jako pro nás pracovala "naše" realitní makléřka. Čistě, poctivě, s úctou a pro klienty.

Dobrý pocit z povedeného prodeje mě dodnes neopustil. Pomáhat lidem k vysněnému domovu je mým posláním – profesním i životním.

„Odveď špičkovou práci – a o svou odměnu se nemusíš bát.“

Díky svým klientům jsem dosáhla za první rok svého působení v ERA Reality na neuvěřitelné OSMÉ místo ze všech makléřů sítě ERA v ČR. Moc děkuji!!!

S poctivostí nejdál dojdeš....

...to mi vždycky říkali rodiče. Proto se hned v úvodu musím přiznat...

nejsem nejlepší makléř na celém světě, ba i v celém vesmíru....

I přes to však věřím, že svojí práci rozumím, dělám ji s nadšením, mám zkušenosti, stále se vzdělávám, pro svoje klienty neustále hledám nové cesty a nebojím se zeptat. Doba pokročila a fotky z mobilu, šup s tím ven na ten slavnej INTERNET a hurá je prodáno...NE NE přátelé...dnes je doba jiná! Proto i já musím spolupracovat s týmem špičkových odborníků, kteří (a to je ověřený fakt) výrazně podpoří prodej třeba i Vaší nemovitosti.

Jaké konkrétní odborníky mám na mysli? Přeci profesionálního fotografa, homestagera, kameramana,finančního specialistu, geodeta, statika, odhadce....věřte, těch povolání je opravdu hodně a nejspíš by Vás to nebavilo číst do konce 🙂 

Dobře vím, jak profese realitního makléře nemá vypadat,  A TAK TO PROSTĚ DĚLÁM JINAK a myslím, že se mi daří ten realitní svět a pohled na něj alespoň trochu vylepšit. 

Najdu nového kupujícího pro Váš dům či byt

Jsem realitní makléř a dokážu prodat Vaši nemovitost rychle za co nejvyšší cenu. Stanovím prodejní cenu, připravím nemovitost na prodej, vypracuji podrobný marketingový plán a ten následně budu realizovat.

Mým úkolem je najít takového zájemce, který se do vašeho domova zamiluje, naprosto mu propadne.  Desítky prodaných nemovitostí a spokojených klientů mě utvrzují v tom, že toho pravého kupce najít umím.

Neslibuji nemožné

Profese realitního makléře je mým životním stylem, rovné jednání s klienty mou prioritou. Své práci podřizuji vše – a za zájmy svých zákazníků neváhám bojovat.

Dobře vím, že prodej nemovitosti je závažný životní krok. K profesionálnímu jednání se zavazuji ústně i písemně. Můj cíl? Naplnit peněženky klientů, uspokojit jejich potřeby a učinit je šťastnými.

0 roky
praxe
0%
úspěšnost prodeje
0+
prodaných nemovitostí
0%
navíc pro prodávající

Nevíte si rady? 

Potřebujete poradit?

Chcete mou pomoc? 

 

OZVĚTE SE 🙂 

Domluvte si semnou schůzku, na které probereme vše, co pro Vás můžu udělat.

Těším se  🙂