Jak podpořit prodej domu…příběhy z realitní praxe!

Nová nabídka, hurá, krásný dům, nízkonákladový, perfektní majitel. Všechno připraveno, jedeme fotit, točit, scanovat… přijede geodet.  Jsem natěšená, připravená, jedu o hodinu dříve! Venku 35 ve stínu, fakt vedro.

Přijedu před dům a polije mě horko a ne z toho vedra! Volám majiteli…:“Prosím Vás, nemáte tady někde křoviňák?“ (ne že by mi to k něčemu bylo, protože s tím neumím, ale jen ta myšlenka!) „Hmmm nemáte ….a aspoň rukavice???“ Pan majitel zapomněl posekat trávník a kopřivy před domem.

No nic, říkám si, stále ještě natěšená a odhodlaná. Přece tam ty kopřivy zvící topolů nenechám. Najdu rukavice pana majitele (poznámka do diáře – přidat rukavice do pohotovostní sady do auta) a jdu na to. Mám čas přeci, hodina, to otrhám. První kopřiva venku, druhý trs venku, i třetí…já mám pravou tvář v jednom ohni, druhou, ale pro jistotu už i čelo, ruku a obě nohy! Pletí mi opravdu nejde k pleti!  Ále co, aspoň nebudu mít regma… J

Prochází sousedka, já rudá jak indián, zdravím, ona valí oči a říká mi, to jste vy, ta paní na tom obrázku tady? 😀 Lehce si povzdychnu, upocená a ošlehaná tiše špitnu: „Ano, to jsem já“. Paní jenom zavrtí hlavou a odchází.

Přijede fotograf, kouká na mě a já čekám co z něho vyleze: „Co to děláte?“ Co byste řekl, já na to? ….relaxuji u pletí!!!!!“

Někdy je potřeba víc, někdy míň, ale důležité je, se toho nebát!

Tak zase příště u perliček z realitní praxe.

Hezký den přeje vaše makléřka s úsměvem

Lenka Bitrmanová

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů